Prečo zvoliť Language on Vacation

7 HLAVNÝCH DÔVODOV PREČO ZVOLIŤ LANGUAGE ON VACATION

Combine Tour & Class

 1. UNIKNI VYUČOVANIU A ŠTUDUJ ANGLICKÝ JAZYK POČAS DOVOLENKY V AMERIKE

  Publikácia Asia Society hovorí, že výskumy ukázali, že: ”Jazyk sa najefetívnejšie osvojuje keď sa učí v zmysluplnom sociálnom kontexte.” (Tara Williams Fortune, 2012)


 2. BUDUJ SI JAZYKOVÚ ISTOTU V SKUTOČNÝCH SITUÁCIÁCH

  S lektorom po tvojom boku, ktorý bude riadiť a usmerňovať tvoje hovorové zručnosti, bude tvoja konverzácia s američanmi prirodzená a ľahká.


 3. MAJ PRI SEBE SVOJHO LEKTORA ANGLIČTINY 15 HODÍN DENNE

  TEFL-certifikovaný lektor bude po tvojom boku 15 hodín denne. Bude monitorovať tvoje konverzácie, povzbudzovať ťa a ponúkať návrhy na zlepšenie.


 4. ROZPRÁVAJ PO ANGLICKY CELÝ DEŇ, KAŽDÝ DEŇ

  Amerika je prevažne anglicky hovoriaca krajina. Ponorením sa do anglicky hovoriacej kultúry si precvičíš angličtinu v rôznych situáciách..


 5. UCHOVAJ SI JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI, KTORÉ SA NAUČÍŠ

  Štúdie vykonané v Georgetown University Medical Center naznačujú, že obklopenie sa jazykom vedie k „lepšiemu uchovaniu jazyka ako aj väčšej zdatnosti v priebehu času.” (Michael Ullman, 2012)


 6. NAVŠTÍV VIACERÉ AMERICKÉ MESTÁ

  Neostaň v Amerike na jednom mieste! Choď, a navštív štyri alebo päť miest a spoznaj širokú rozmanitosť, ktorú Amerika ponúka.


 7. ANGLIČTINA S LANGUAGE ON VACATION JE ZÁBAVA!

  Zažiješ veľa zábavy, veľa dobrodružstiev a mnohé podnetné aktivity, ktoré ti pomôžu budovať sebaistotu a uvoľniť sa pri štúdiu anglického jazyka.


SingleStar & Stripes

Klikni prosím na ľubovolný odkaz nižšie a dozvieš sa viac o Language on Vacation a programoch, ktoré ponúka, po anglicky. Môžeš si precvičiť čítanie s porozumením!

Click here to learn more about tours

Click here to learn more about all the tours

Click here to return to the homepage

Click here to return to the homepage