Prečo zvoliť Language on Vacation

7 HLAVNÝCH DÔVODOV PREČO ZVOLIŤ LANGUAGE ON VACATION

Combine Tour & Class

 1. UNIKNI VYUČOVANIU A ŠTUDUJ ANGLICKÝ JAZYK POČAS DOVOLENKY V AMERIKE

  Publikácia Asia Society hovorí, že výskumy ukázali, že: ”Jazyk sa najefetívnejšie osvojuje keď sa učí v zmysluplnom sociálnom kontexte.” (Tara Williams Fortune, 2012)


 2. BUDUJ SI JAZYKOVÚ ISTOTU V SKUTOČNÝCH SITUÁCIÁCH

  S lektorom po tvojom boku, ktorý bude riadiť a usmerňovať tvoje hovorové zručnosti, bude tvoja konverzácia s američanmi prirodzená a ľahká.


 3. MAJ PRI SEBE SVOJHO LEKTORA ANGLIČTINY 15 HODÍN DENNE

  TEFL-certifikovaný lektor bude po tvojom boku 15 hodín denne. Bude monitorovať tvoje konverzácie, povzbudzovať ťa a ponúkať návrhy na zlepšenie.


 4. ROZPRÁVAJ PO ANGLICKY CELÝ DEŇ, KAŽDÝ DEŇ

  Amerika je prevažne anglicky hovoriaca krajina. Ponorením sa do anglicky hovoriacej kultúry si precvičíš angličtinu v rôznych situáciách..


 5. UCHOVAJ SI JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI, KTORÉ SA NAUČÍŠ

  Štúdie vykonané v Georgetown University Medical Center naznačujú, že obklopenie sa jazykom vedie k „lepšiemu uchovaniu jazyka ako aj väčšej zdatnosti v priebehu času.” (Michael Ullman, 2012)


 6. NAVŠTÍV VIACERÉ AMERICKÉ MESTÁ

  Neostaň v Amerike na jednom mieste! Choď, a navštív štyri alebo päť miest a spoznaj širokú rozmanitosť, ktorú Amerika ponúka.


 7. ANGLIČTINA S LANGUAGE ON VACATION JE ZÁBAVA!

  Zažiješ veľa zábavy, veľa dobrodružstiev a mnohé podnetné aktivity, ktoré ti pomôžu budovať sebaistotu a uvoľniť sa pri štúdiu anglického jazyka.


SingleStar & Stripes

Klikni prosím na ľubovolný odkaz nižšie a dozvieš sa viac o Language on Vacation a programoch, ktoré ponúka, po anglicky. Môžeš si precvičiť čítanie s porozumením!

Click here to learn more about tours

Click here to learn more about all the tours

Click here to return to the homepage

Click here to return to the homepage

Advertisements